Psychoterapia Kraków

Zapraszam do kontaktu:

tel. 511 04 28 28
joanna.czyzycka@gmail.com

Kraków

  • Miodowa 26 (Kazimierz)

Tak naprawdę wszyscy pragniemy tego samego. Chcemy być szczęśliwi, spełnieni, mieć satysfakcjonujące relacje z ludźmi.

Tylko, że nie zawsze nam się to udaje.

Kiedy napotykasz w sobie blokady, które przeszkadzają Ci w codziennych działaniach, gdy po raz kolejny powtarzasz niekonstruktywne schematy i nie rozumiesz, dlaczego tak się dzieje, warto skorzystać z psychoterapii. 

 

Co daje Psychoterapia?

 

Psychoterapia może leczyć konkretne zaburzenia, takie jak depresja lub zaburzenia lękowe.

Ale nie tylko.

Osobom, które doświadczają trudności w swoim życiu i relacjach pomaga poradzić sobie z trudnymi emocjami, dotrzeć do swych wewnętrznych zasobów, odzyskać sprawczość w swoim życiu.

Psychoterapia jest także narzędziem rozwoju, samopoznania, podróżą w głąb własnej osobowości, dzięki której możemy stawać się w pełni sobą.

 

Jak wygląda psychoterapia Gestalt

 

Psychoterapia Gestalt ma całościowy, holistyczny charakter. Oznacza to, że staram się objąć pełnym uważności i empatii spojrzeniem  wszystkie aspekty Ciebie – myśli i przekonania, ciało, emocje, czasem również duchowość.

Dlatego narzędziem mojej pracy psychoterapeutycznej jest nie tylko rozmowa. Korzystam z metod, które pozwalają  poszerzać świadomość problemu dzięki pracy przez ruch, zmysły, czucie w ciele.

 

Dla kogo?

 

Psychoterapia Gestalt umożliwia pomoc w kryzysach życiowych, takich jak problemy w związku, rozstanie, żałoba, samotność, depresja.

 A także pracę wtedy, gdy przytłaczają nas „trudne” emocje, czujemy się pogmatwani, zagubieni, niespójni; gdy mamy poczucie, że kręcimy się w kółko, gdy gubimy poczucie sensu.

 

Kilka słów o mnie

 

Wierzę, że autentyczny kontakt z drugim człowiekiem leczy. Psychoterapia Gestalt to taki właśnie rodzaj kontaktu – pełen szacunku, uważności, akceptacji i wsparcia. Od wielu lat praktykuję uważność (mindfulness), co bardzo pomaga mi pracować w taki właśnie sposób.

Obecnie certyfikuję się w Szkole Psychoterapii Instytutu Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie, akredytowanej przez EAP (Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii) oraz EAGT (Europejskie Stowarzyszenie Terapii Gestalt). Wcześniej ukończyłam 3 letnie szkolenie w zakresie psychologii kontemplatywnej prowadzone przez terapeutów Instytutu Upaya w Niemczech i Uniwersytetu Naropy w Stanach Zjednoczonych. W praktyce terapeutycznej kieruję się zasadami Kodeksu Etycznego Europejskiego Stowarzyszenia Terapii Gestalt, a swoją pracę poddaję superwizji.

W życiu prywatnym jestem mamą, medytuję, jeżdżę na rowerze, piszę. Namiętnie czytam książki.

Zapraszam

 

Kraków
Miodowa 26 (Kazimierz)

Zapraszam do kontaktu

 

Psychoterapia Kraków

Joanna Czyżycka
tel. 511 04 28 28

Pin It on Pinterest