Psychoterapia Kraków

 
Zapraszam do kontaktu:

tel. 511 04 28 28
joanna.czyzycka@gmail.com

Kraków
ul. Starowiślna 84/1

Tak naprawdę wszyscy pragniemy tego samego. Chcemy być szczęśliwi, spełnieni, mieć satysfakcjonujące relacje z ludźmi.

Tylko, że nie zawsze nam się to udaje.

Kiedy napotykasz w sobie blokady, które przeszkadzają Ci w codziennych działaniach, gdy po raz kolejny powtarzasz niekonstruktywne schematy i nie rozumiesz, dlaczego tak się dzieje, warto skorzystać z psychoterapii. 

 

Co daje Psychoterapia?

 

Psychoterapia może leczyć konkretne zaburzenia, takie jak depresja lub zaburzenia lękowe.

Ale nie tylko.

Osobom, które doświadczają trudności w swoim życiu i relacjach pomaga poradzić sobie z trudnymi emocjami, dotrzeć do swych wewnętrznych zasobów, odzyskać sprawczość w swoim życiu.

Psychoterapia jest także narzędziem rozwoju, samopoznania, podróżą w głąb własnej osobowości, dzięki której możemy stawać się w pełni sobą.

 

Jak wygląda psychoterapia Gestalt

 

Psychoterapia Gestalt ma całościowy, holistyczny charakter. Oznacza to, że staram się objąć pełnym uważności i empatii spojrzeniem  wszystkie aspekty Ciebie – myśli i przekonania, ciało, emocje.

Dlatego narzędziem mojej pracy psychoterapeutycznej jest nie tylko rozmowa. Korzystam z metod, które pozwalają  poszerzać świadomość problemu dzięki pracy przez ruch, zmysły, czucie w ciele.

 

Dla kogo?

 

Psychoterapia Gestalt umożliwia pomoc w kryzysach życiowych, takich jak problemy w związku, rozstanie, żałoba, samotność, depresja.

 A także pracę wtedy, gdy przytłaczają nas „trudne” emocje, czujemy się pogmatwani, zagubieni, niespójni; gdy mamy poczucie, że kręcimy się w kółko, gdy gubimy poczucie sensu.

 

Kilka słów o mnie

 

Wierzę, że autentyczny kontakt z drugim człowiekiem leczy. Psychoterapia Gestalt to taki właśnie rodzaj kontaktu – pełen szacunku, uważności, akceptacji i wsparcia. Od wielu lat praktykuję uważność (mindfulness), co bardzo pomaga mi pracować w taki właśnie sposób.

Jestem certyfikowaną psychoterapeutką Gestalt (certyfikat Europejskiego Stowarzyszenia Terapii Gestalt EAGT). Ukończyłam Szkołę Psychoterapii Instytutu Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie, akredytowanej przez EAP (Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii) oraz EAGT (Europejskie Stowarzyszenie Terapii Gestalt). Wcześniej uczestniczyłam w 3 letnim szkoleniu w zakresie psychologii kontemplatywnej prowadzone przez terapeutów Instytutu Upaya w Niemczech i Uniwersytetu Naropy w Stanach Zjednoczonych. W praktyce terapeutycznej kieruję się zasadami Kodeksu Etycznego Europejskiego Stowarzyszenia Terapii Gestalt, a swoją pracę poddaję superwizji.

W życiu prywatnym jestem mamą, medytuję, jeżdżę na rowerze, piszę. Namiętnie czytam książki.

Cennik

 

Konsultacja psychoterapeutyczna (50 min.) – 200 zł
Psychoterapia indywidualna (50 min.) – 200 zł

 

Gabinet przyjazny osobom LGBT+

Zapraszam

 

Kraków
ul. Starowiślna 84/1

Zapraszam do kontaktu

 

Joanna Czyżycka
Psychoterapia i Mindfulness

tel. 511 04 28 28
(najłatwiej się ze mną skontaktować wysyłając sms lub formularz kontaktowy)

Psychoterapia Kraków

1 + 15 =