Psychoterapia Gestalt Kraków

Tak naprawdę wszyscy pragniemy tego samego. Chcemy być szczęśliwi, spełnieni, mieć satysfakcjonujące relacje z ludźmi.

Tylko, że nie zawsze nam się to udaje.

Kiedy napotykasz w sobie blokady, które przeszkadzają Ci w codziennych działaniach, gdy po raz kolejny powtarzasz niekonstruktywne schematy i nie rozumiesz, dlaczego tak się dzieje, warto skorzystać z psychoterapii. 

 

Co daje Psychoterapia?

 

Psychoterapia nie służy jedynie pozbywaniu się zaburzeń psychicznych, takich jak nerwica, depresja lub zaburzenia lękowe.

Jest także narzędziem rozwoju, samopoznania, podróżą w głąb własnej osobowości, dzięki której możemy stawać się w pełni sobą.

Jak wygląda psychoterapia Gestalt

 

Psychoterapia Gestalt ma całościowy, holistyczny charakter. Oznacza to, że staram się objąć pełnym uważności i empatii spojrzeniem  wszystkie aspekty Ciebie i Twojego życia. Ważne są dla mnie nie tylko myśli i przekonania, ale także ciało, emocje, duchowość.

Dlatego narzędziem mojej pracy psychoterapeutycznej jest nie tylko rozmowa. Korzystam z metod, które pozwalają  poszerzać świadomość problemu dzięki pracy przez ruch, zmysły, czucie w ciele.

 

Dla kogo?

 

Psychoterapia Gestalt umożliwia pomoc w kryzysach życiowych, takich jak problemy w związku, rozstanie, żałoba, samotność, depresja.  A także pracę wtedy, gdy przytłaczają nas „trudne” emocje, czujemy się pogmatwani, zagubieni, niespójni; gdy mamy poczucie, że kręcimy się w kółko, gdy gubimy poczucie sensu.

 

 

 

Pin It on Pinterest